Yorumları

Getir Yorumları | Getir Gerçekten Getiriyor mu?

11.04.2021
17
Getir Yorumları | Getir Gerçekten Getiriyor mu?

Market ve restoran alışverişlerinde hızlı teslimat mottosu ile sektöre giren Getir, son dönemlerde insanların en sık kullandığı uygulamalar arasında yer alıyor. Büyükşehirlerde yürütülen uygulama üzerinden verilen siparişler birkaç dakika içerisinde kapıya kadar teslim ediliyor. Peki, Getir yorumları, Getir şikayetleri nasıl?

Verdiği hizmetin karşılığında hizmet bedeli alan Getir uygulaması ilk siparişe 20 lira hediye veriyor. Getir ile 60 lira ve üzerinde sipariş veren kullanıcılar herhangi bir ücret ödemiyor.

Her sipariş için farklı indirimler uygulayan Getir, yemek siparişleri de almaya başladı. Bazı şehirlerde kullanılan Getir Yemek ve Getir Büyük uygulamalarının kısa süre içerisinde tüm Türkiye’de başlaması bekleniyor. Ancak Getir reklamları karşısında hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşların büyük kısmı hayal kırıklığı yaşıyor.

Getir Araçlı Kurye Yorumları

Getir yorumları hızlı teslimat servisinin verdiği hizmetin reklamlarında ki gibi olmadığını ortaya koyuyor. Verilen siparişin belirtilen dakika içerisinde teslim edilmemesi yaşanan en önemli problemlerden biri.

Gerek yemek siparişlerinde gerekse alışverişlerde en kısa sürede teslimat gerçekleştirildiği iddia edilen uygulamada en çok kurye hizmetinden şikayet var. Getir araçlı kurye yorumları, kullanıcılar ile kuryeler arasında yaşanan sıkıntıları göz önüne sererken işlerindeki profesyonel olmadıklarını da kanıtlıyor.

Güler yüzlü ve samimi bir şekilde teslimatın gerçekleşmediği yorumlarının yanı sıra aynı zamanda sosyal mesafe ve maske kurallarına da dikkat edilmediği kullanıcıların gözünden kaçmıyor.

Getir Bayilik Yorumları

Hızlı teslimat servisi Getir, bayilik konusunda da oldukça problemli bir şirket. Kullanıcılar tarafından yapılan Getir yorumları, Türkiye’nin her noktasında bayilik talebini ortaya koyuyor. Ancak yeteri kadar bayi yok.

Şimdilik büyükşehirlerin bir kısmında hizmet veren uygulamanın tüm bölgelerde yaygın olması gerektiğini ifade eden kullanıcılar Getir bayilik yorumları içerisinde, bulundukları bölgede bayilik hizmetinin başlamamasının şirketin sorunlu hizmet anlayışının etkisi olduğu düşüncesinde.

Getir Çalışan Yorumları

Kullanıcılar tarafından yapılan Getir yorumları, uygulamaya olan ilginin yoğunluğunu gösteriyor. Birkaç dakika içerisinde hızlı teslimatın yapıldığı iddiasını sürdüren servis hizmetini, insanlar hem yemek siparişlerinde hem de market alışverişlerinde kullanmak istiyor ama sorunlar çok fazla olduğundan dolayı yararlanamıyor.

Yaşanan yoğunluğun zorluğunu ise şüphesiz çalışanlar yaşıyor. Yapılan Getir çalışan yorumları personelin yoğunluktan kaynaklanan yorgunluğunu anlatıyor.

Getir personeli hem yoğun iş temposunda çalışıyor hem de emeklerinin karşılığını alamıyor. Günlük 17 saat mesai yapan çalışanların büyük kısmı sosyal haklardan da yeteri kadar yararlanamıyor.

Getir Depo Elemanı Yorumları

Online alışveriş uygulaması Getir çalışanları yaşanan yoğunluğun karşılığında hak ettikleri imkanları alamadıkları yorumunu birçok internet platformunda paylaşıyor. Özellikle Getir depo elemanı yorumları, kuryelerin yaşadığı sorunların ciddi boyutlara ulaştığını gözlemlemeye fırsat sağlıyor.

Zamanla yarışan kuryeler karşılığında hem yeterli ücreti alamadıklarını hem de sigortalarının part time çalışma modelinden dolayı eksik yatırıldığını ifade ediyor.  Özellikle pandemi döneminde artan yoğunluk karşısında zaman zaman yemek molası dahi veremediğinden şikayetçiler.

Getir Esnaf Kurye Yorumları

Getir hızlı teslimat servisinde kurye olmak için farklı fırsatlar sunuluyor. Teslimat işlemi yapan birçok firmada olduğu gibi Getir uygulamasında da kuryelere şahıs şirketi kurma imkanı sağlanıyor.

Esnaf kurye modeli olarak geçen çalışma sisteminde kuryeler kendi adına şirket oluşturuyor sigortasını kendisi yatırıyor karşılığında Getir firmasına tüm bunları fatura ediyor.

Getir esnaf kurye yorumları çalışma modelinin birçok kurye açısından sorunlu olduğunu gösteriyor. Şirketin faturalandırılan ücreti zamanında ödemediğini iddia ediyor.


Getir Franchise Yorumları

2015 yılında İstanbul’da kurulan Getir nasıl merak edenler araştırmalarını yoğunlaştırıyor. Kısa zaman içerisinde adını duyuran uygulamanın hedefi hızlı teslimat ancak kullanıcıların çok büyük kısmı iddiaların karşılığı olmadığını savunuyor.

Hızlı teslimat servisinin adını duyurması bazı yatırımcıların ilgisini çekiyor. Kazanmayı amaçlayan insanlar yatırım yapmak bayilik almak istiyor.

Bayilik almak isteyenlerin sayısı tüm Türkiye genelinde her geçen gün artıyor. Ancak yapılan Getir franchise yorumları uygulamanın çalışma şartlarının oldukça ağır olduğunu anlatıyor.

Yüksek satış sirkülasyonu yaşanması ve kar odaklı bir sistem olmasına rağmen Franchise ücretlerinde ciddi problemler birçok yerde göz önüne seriliyor.

Getir Kullananlar

Getir uygulamasını kullanan milyonlarca insan sunulan hızlı teslimat servisinden memnun ama milyonlarca kullanıcı ise sorun yaşıyor. Teslimatlarda aksamalar ya da teslim edilen ürünlerde yanlış ürün teslimatları yaşanıyor. Getir kullananlar yaptıkları yorumlarda son kullanma tarihi geçen ya da bozulan gıdaların teslim edildiğini dile getiriyor.

Getir Kullanıcı Yorumları

Getir yorumları yüzlerce üründe yarı yarıya uygulanan indirimler ve hediye ürünler ile kullanıcıların daha çok avantaj sağladığı iddiasının doğru olmadığını belirtiyor. Getir Kullanıcı Yorumları temel gıdadan giyime, teknolojiden evcil hayvan kategorisine kadar onlarca farklı kategoriden binlerce farklı ürünün kampanya reklamlarındaki fırsatlar dahilinde olmadığını ifade ediyor.

Getir Müşteri Hizmetleri Çalışan Yorumları

Son yıllarda oldukça popüler olan dijital platform Getir, restoran ve market alışverişini kullanıcıların ayağına kadar teslim etme mottosunu sürdürüyor. Ancak Getir’den sipariş verilir mi? düşüncesindeki birçok vatandaş aldığı hizmet sonrası yaşadıkları problemleri yorumlarına taşıyor.

Hızlı teslimat uygulamasının bölgelere göre farklılık göstermesinin yanı sıra aynı zamanda müşteri hizmetleri temsilcilerine de direk bağlanma imkanı bulunmuyor.

Dakikalarca telefonun başında bekleyen insanlar, müşteri temsilcisinin yeterli desteği sağlamadığını iddia ediyor. Getir müşteri hizmetleri çalışan yorumları yaşanan sorunlarda yardım alamadıklarını hatta müşteri temsilcilerinin vatandaşın yüzüne telefonu dahi kapattığını belirtiyor.

Getir Uygulaması Yorumları

Dünyada ilk kez Türkiye’de uygulanan iş modelinden beklentilerinin karşılığını alamayan insanlar her fırsatta potansiyel kullanıcılara düşünceleri ve paylaşımları ile fikir veriyor.

Akıllı telefonlar aracılığı ve mobil teknoloji ile insanların alışveriş çilesine son noktayı koyma hedefi ile sektöre giriş yapan uygulama talep ve beklentileri karşılamakta yetersiz.

Getir uygulaması yorumları uygulamanın özellikleri ile birlikte aynı zamanda avantajlarından da memnun olunmadığı düşüncelerini paylaşıyor. İnsanlar yapılan yorum ve eleştirilerden Getir sözünü tutuyor mu? konusunda fikir sahibi oluyor.

Getir Yemek Restoran Yorumları

Türkiye’nin 81 ilinde uygulanan Getir Yemek sipariş servisi yüzlerce farklı restorandan istenen yemeği birkaç dakika içerisinde kapıya teslim ediyor. Oldukça kolay bir uygulama olmasına rağmen Getir Yemek kullanıcılar açısından strese dönüşüyor.

En yakın restoranları, minimum sipariş verme tutarlarını, teslimat süresini ve getirme ücretini uygulama üzerinden gören kullanıcılar yaptıkları Getir yemek restoran yorumları ile yaşadıkları sorunları paylaşıyor.

Getir Yemek ile en sevilen restoranların lezzetlerini yemek isteyenlerin geç teslimattan dolayı soğumuş, lezzetini kaybetmiş yemekler ile karşılaştığı yapılan yorumlarla paylaşılıyor.

Getir Yemek Çalışan Yorumları

Online market ve alışveriş uygulaması olmasının dışında Getir Yemek ve Getir Büyük hizmeti ile restoran ve yemek servisi de başlatan uygulama Türkiye’nin 81 ilinde en sevilen restoranların yemeklerini birkaç dakika içerisinde teslim etme iddiasının karşılığını veremiyor.

Getir yemek çalışan yorumları yemek siparişlerinin en geç 30 dakika içerisinde teslim edilmiyor. Aynı zamanda teslimatı gerçekleştiren kuryelerin bir kısmının vatandaşlara uyarılar karşısında tepki gösterdiği de yapılan yorumlarda altı çizilen konular arasında yer alıyor.

Getir Şikayetleri

Getir uygulamasından ilk kez yararlanacak olan kullanıcılar öncelikle Getir şikayetleri hakkında araştırma yapıyor.

İnternetteki farklı sitelerde yer alan şikayetler dikkate alındığında teslimat saatinin gecikmesi en sık eleştirilen konu olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar tarafından yapılan Getir yorumları insanların karar vermesine yardımcı oluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlari.net sitesine katkıda bulunmak için lütfen ulaşın.