Yorumları

Bebek Örgüleri

27.04.2020
156
Bebek Örgüleri

Bebek örgüleri 2020 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi en çok tercih edilen bebek ürünleri oldu. Bebek örgüleri kolay kullanım, ucuz maliyet, çok çeşitlilik açısından pek çok avantaja sahip ürünlerdir.

Bebek Örgüleri

Özellikle bebeklerin hassas ciltlerine uyum sağlaması ve zarar vermemesi açısından sıkça tercih edilirler.

Bebek Örgüleri

Ancak özellikle bebekler için bu kadar çok kullanılan ve tercih edilen bu ürünlerin temizliği ve korunması da ayrı bir önem arz eder. Peki, bebek örgüleri ürünler nasıl temizlenecek ve korunacak?

Bebek Örgüleri

Örgü Ürünlerin Korunması ve Temizlenmesi

Herkesin ilgisini toplayan bebek örgüleri 2020 sezonunda temizlik ve bakım önerileri ile de ön plana çıktı.

Bebek Örgüleri


Diğer hazır giyim ve tekstil ürünlerinin temizliğinden ve bakımından biraz daha farklı olan örgü ürünlerin bakımı özen istiyor.

Bebek Örgüleri

Örgü ürünler yapılan ipin türüne göre çamaşır makinesinde 30 derece sıcaklıkta sabun tozu veya yün şampuanı ile yıkanır.

Bebek Örgüleri

Bazı örgü ürünler de sadece elde yıkanır. Elde veya çamaşır makinesinde yıkanan örgü ürünler asılarak kurutulmaz.

Bebek Örgüleri

Ürünlerin suyu süzdürülür ve bir havlu üzerine koyularak ürünler kurumaya bırakılır. Bazı hassas örgü ürünler ise sadece kuru temizleme yapılarak temzilenir.

Bebek Örgüleri

Örgü ürünlerin ütülenmesi de yine kullanılan ipin türüne göre nemli veya kuru şekilde ürünün tersinden hafif sıcaklıkta ütülenir. Örgü ip pamuklu ise nemli, yün veya sentetik ise kuru ütülenmelidir. Örgü ürünlerin temizliğine özellikle bebek örgüleri için çok dikkat edilmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlari.net sitesine katkıda bulunmak için lütfen ulaşın.