Yorumları

İpekyol Bot Modelleri

17.05.2020
236
İpekyol Bot Modelleri

Kadınsı detaylar göz önünde tutularak hazırlanan İpekyol bot modelleri 2020 sezonun öne çıkan kıyafetleri ile uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Sezon kumaşları ve renkleri ile uyumlu botlar en yeni trendlerin en şık kombinlerle bütünleşmesini sağlar. Kıyafetin bütününde bohem bir havanın esmesini sağlayan modeller farklı aksesuar detayları ile zenginleşmektedir.

İpekyol Bot Modelleri

Botlarda en sık kullanılan renkler arasında siyah, kahverengi ve taba yer alırken zımba ve püskül detayları da botlara ayrı bir hava katar. Şıklığın habercisi ve en önemli tamamlayıcısı olarak görev yapan İpekyol bot modellerinde kullanılan gümüş ve altın renkli tokalar ise yarattığı farklı stil ile botların daha da şık görünmesini sağlar.

İpekyol Bot Modelleri


Rahat ve Şık Bot Modellerine Dolabınızda Yer Açın

İpekyol’un ayakkabı koleksiyonu çeşitlerinden bir olan botlar modeline göre takım elbiselerle ve uzun eteklerle kullanılabilir. İpekyol bot modelleri 2020 farklı topuk boylarına ve kullanıldığı malzemeye göre farklı şekillerde kullanılabilir. Bot ve kıyafetin takım yapılmasının önemi kadar kullanılacak aksesuar seçimi de önemlidir. Bu aşamada renk ve materyallere dikkat etmek ve gidilecek yere veya yapılacak toplantılara uygun kombini belirlemek önem taşıyacaktır.

İpekyol Bot Modelleri

Hazırlanan koleksiyonlar bir bütün olarak düşünülmekte ve seçilen modellere uygun renk alternatifleri lastik ya da fermuarlarla tamamlanmaktadır.

İpekyol Bot Modelleri

Güçlü bir tavır sergilemek isteyen kadınlar için uygun seçenekler sunan İpekyol bot modelleri 36 ile 40 numara arasında kalan seçenekler ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlari.net sitesine katkıda bulunmak için lütfen ulaşın.