Yorumları

İpekyol Kemer Modelleri

15.05.2020
166
İpekyol Kemer Modelleri

Bir koleksiyonun en çarpıcı detayı hiç kuşkusuz kemerlerdir. Bu felsefe ile hazırlanan İpekyol kemer modelleri 2020 kullanılan detaylar ile zenginleştirilir ve farklılaştırılır. Kadının en tamamlayıcı aksesuarı olan kemer takılmadan giyilen pantolonlar eksik kalırken, kemersiz kullanılan elbise ve ceketler ise modeline göre kötü bir görünüm verir. Taş sıralı zincir kemerler bir Jean pantolonun beline takılarak şık bir gece kıyafetine dönüşürken, püsküllü ince bir deri kemer düz bir elbisenin farklılaşmasını sağlayacaktır.

Kemer kullanımında ayakkabı seçiminizi de göz önünde bulundurmanız gerektiğini asla aklınızdan çıkarmayın. Hazırlanan koleksiyonlara göre seçilen İpekyol kemer modelleri gardırobunuzun en önemli aksesuarları olarak her zaman başköşede yer alırlar.


İpekyol Kemer Modelleri

Kemer Modası Neye Göre Belirlenir

O sezon moda olan kesimlere göre belirlenen ve hazırlanan İpekyol kemer modelleri 2020 üzerinde kullanılan aksesuar detayı ile de beğeni toplamanızı sağlar. Yerine göre geniş ve yerine göre dar kemerlere ihtiyaç duyarken çok çeşitli modeller ile kendi tarzınızı da ortaya çıkarabilirsiniz. Kilit detaylı ayarlanabilir ölçüsü ile kullanım kolaylığı sağlayan kemerler düş bel pantolonlar ile de bütünlük sağlar. Ayarlanabilir tokalı kemerler her vücut tipine uygundur. Bağlamalı ve çift taraflı kullanılabilen kemer modelleri ise tek kemerle bambaşka kombinler yaratmanıza yardımcı olur. Kalın tokalı ve saç örgü kemerler ise her dönemin modasıdır ve özellikle Jean pantolonların vazgeçilmez aksesuardır.  İpekyol kemer modelleri arasında ince krokodil baskılı kemerleri de kalın püskül detaylı kemerleri de bulmak mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlari.net sitesine katkıda bulunmak için lütfen ulaşın.