Yorumları

Kısa Etekli Gelinlik Modelleri

09.05.2020
155
Kısa Etekli Gelinlik Modelleri

Bayanlar kuşkusuz en özel ve en güzel günlerinden birisi olan düğün gününde her şeyin mükemmel olasını hayal ederler. Özellikle hangi gelinlik modelinin seçilmesi gerektiği en önemli kararlardan birisidir ve hayatta bir kere yaşanabilecek seçimlerdendir.

Kısa Etekli Gelinlik Modelleri

Günlük giyim kuşamındaki tarzını gelinliğine de yansıtmak isteyenler ve daha özgün tercihleri bulunanlar klasik gelinlik modellerinden ziyade kısa etekli gelinlik modelleri ile daha iddialı olmayı istemektedirler.

Kısa Etekli Gelinlik Modelleri

Özellikle son zamanların gelinlik trendlerinden olan kısa gelinlikler daha çok bayan tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Birçok modeli bulunan kısa gelinlikler şıklıkta hiçbir ödün vermeden rahatlığı da temsil etmeye başlamıştır.


Kısa Etekli Gelinlik Modelleri

Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Bir gelenek haline gelen uzun ve kabarık gelinlik modelleri artık yerini kısa etekli gelinlik modellerine bırakmaya başlamıştır. Şıklığı ve rahatlığı tercih edenlerin kısa gelinlik modelleri ile de istenildiği kadar iddialı olunabileceği gösterilmiştir.

Kısa Etekli Gelinlik Modelleri

Kısa straplez gelinlik, kısa kabarık gelinlik, vintage modeller gibi daha birçok seçenekleri bulunan kısa gelinlik modelleri daha çok kumsal, kır düğünü gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Uzun ve kabarık gelinlikler ile rahat edemeyen, gece boyunca dans etmek isteyen ve yerinde duramayan hareketli gelin adayları için kısa gelinlik modelleri ideal bir seçim olmaktadır. Ayrıca sadelik ve abartıdan hoşlanmayan gelin adayları içinde şık, rahat ve zarafetlerini yansıtabilecekleri mükemmel bir seçim olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlari.net sitesine katkıda bulunmak için lütfen ulaşın.