Yorumları

Mor Elbise Önerileri

09.05.2020
139
Mor Elbise Önerileri

Duygusallığın, özgürlüğün ve asaletin rengi olan mor, mavi ve kırmızının birleşmesi ile oluşan asil bir renk olarak bilinmektedir.

Mor Elbise Önerileri

Hemen hemen bütün yaş guruplarındaki bayanlar tarafından kıyafetlerde tercih edilen mor elbise önerileri moda dünyasının önde gelen markalarının da koleksiyonlarından eksik olmamaktadır.

Mor Elbise Önerileri

Günlük elbise modellerinden şık gece elbiselerine kadar geniş bir yelpazede kullanılan mor rengi, tercihleri estetik ve canlı görünüşten yana olan bayanların dolaplarından eksik olmamaktadır.

Mor Elbise Önerileri

Birçok renk ile kombin yapılabilen mor rengi şifon elbiselerden triko, penye ve tesettür elbiselere kadar her kumaş ve kesim türünde bayan giyiminde kullanılmaktadır.

Mor Elbise Önerileri


Şıklıktan Sadeliğe Kadar Uzanan Zarafet

Mor Elbise Önerileri

Kına gecesinde bindallı, akşam yemeğinde yırtmaçlı, mezuniyet töreninde dantel detaylı abiye olarak karşılaşacağımız mor renkli elbiseler göz alıcı olmak isteyen bayanların ilk tercihlerinde bulunuyor.

Mor Elbise Önerileri

Kısa, uzun, mini veya midi elbiselerde kullanılan renk günlük kombinler de spor, rahat ve modern elbise modellerinde kullanılırken; özel gün ve geceler için ise dantel detaylı, işlemeli, yırtmaçlı, askılı, fırfırlı, payetli, taş detaylı, lazer kesimli, boncuk işlemeli, tek omuzlu,sıfır kol, İspanyol kol, volanlı veya pilili gibi çok sayıda elbise çeşidin de tercih edilmektedir.

 

Mor Elbise ÖnerileriMor elbise önerileri listesinde gece davetleri ve özel etkinliklerde tek renk, dekolteli, uzun ve modern kesim elbiseler tercih edilirken günlük hayatta midi boy elbiseler sarı veya krem rengi kemer kombinasyonu ile kullanılıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlari.net sitesine katkıda bulunmak için lütfen ulaşın.