Yorumları

Rüyada Kedi Görmek | Rüyada Kedi Kovalamak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada Kedi Görmek | Rüyada Kedi Kovalamak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada görülen kedi, çevrenize karşı dikkatli olmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada kedi görmek en başta samimiyetsiz olan insanlara yorumlanır. Çevrenizde bulunan insanları değerlendirmeniz gerektiğine dair uyarı niteliği taşır. Bunun haricinde:

 • Yeni dostlukları gözden geçirmeniz gerektiğini belirtir.
 • Eski dostluklara ilişkin dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Sadece dostluk değil evlilik hakkında da çeşitli yorumlara sahiptir. Örneğin evli olan kişinin kedi görmesi çocuğu müjdeler. Yakın bir zamanda çocuk müjdesi ile karşı karşıya kalabileceğini temsil eder. Çocuğu müjdelediği için mutluluk ve neşe anlamına da gelmektedir. Rüyada kedi görmek ayrı şekillerde yorumlanır ve hem olumlu hem de olumsuz manalara gelir.

Rüyada Kedi Sevmek Ne Demek?

Rüyada kedi görmek farklı eylemler eşliğinde değerlendirilebilir. Örneğin rüyada kedi sevmek bunlar arasında yerini almıştır. Farklı bir şekilde yorumlandığı için rüyayı net bir şekilde hatırlamanız ve aratmanız en doğrusu olacaktır. Başta kedi sevdiğini görenlere karşı:

 • Kişinin rakiplerine karşı dikkatli olması gerektiğine işaret eder.
 • Zararlı rakiplerin olduğuna yorumlanır.

Hatta sevilen kedinin miyavlaması bile rüyanın farklı şekilde yorumlanmasına neden olur. Öyle ki miyavlayan kedi arkadaşların önerilerini dikkate almanız gerektiğine yorumlanır. Rüyada kedi görmek dost tavsiyelerine uymanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada kedi görmek eylemleri arasında oynamakta katılabilir. Kedi ile oynayan kimse sevinçli zamanlara sahip olacaktır. Günlerinin eğlenceli ve neşeli geçeceğine işaret eder. Görüldüğü üzere rüyada kedi sevmek daha çok hayırlara vesile olur. İyi bir şekilde yorumlanan rüyalar arasında boy gösterir.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi yavrusu görmek farklı şekillerde ele alınır. Örneğin İbn-i Sirin (r.a) tarafından kötü olan bir kadına işaret eder. Hatta bu kadının hane içerisinde olduğuna yorumlanır. Kararlara sık sık karışan ve yanlış yönlendiren kişilere karşı uyarı içeren rüyalardan bir tanesidir.

Daha çok sosyal çevreye karşı yorumlanan rüyalardan bir tanesidir. Rüyada kedi görmek özellikle de yavru olanlara tanıklık etmek uyarı anlamına gelir. Şöyle ki:

 • Çevrenizde bulunan riyakar kişileri temsil eder.
 • Kesinlikle görüşmemeniz gereken kişilere yorumlanır.

Rüyada kedi görmek ikiyüzlü insanlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır. Hatta çoğu yorumda bu kişinin kadın olduğu belirtilir. Özellikle de rüyada kedi yavrusu görmek kadın olan düşmana yorumlanır. Yakın çevrenizi gözden geçirmeniz gerektiğine işaret eder. Kısacası uyarı niteliğinde olan rüyalardan bir tanesidir. Rüyada kedi görmek nedir öğrenenler tüm bu hususlara göre hayatına yön verebilir.

Rüyada Kedi Kovalamak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada kedi görmek hakkında onlarca yorum bulunuyor. Hepsi de rüyadaki eylemlerinize göre şekillenir. Örneğin rüyada kedi kovalamak ayrı şekilde değerlendirmeye alınmalıdır. Öncelikle kedi kovalamakla alakalı olarak:

 • Çevrenizdeki sinsi kişilere işaret eder.
 • Kötü huylu kimselerden uzaklaşmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kedi görmek çoğu zaman uyarı niteliğindedir. Görüldüğü üzere yakın çevrenizi sorgulamanız gerektiğine yorumlanır. Farklı olarak sıralanan diğer yorumlar ise şöyle:

 • Kedi kovalamak başarıların kıskanıldığına yorumlanır.
 • Mevcut sorunları tek başınıza çözeceğinize işaret eder.

Aslen rüyada kedi görmek uğursuz olarak sergilenir. Farklı olarak rüyada kedi kovalamak ise hayra yorumlanır. Özellikle de sorunların çözümü ve başarıların devamlılığı olarak gözler önüne serilir. Aynı şekilde fesat ve sinsi kişilere karşı rüya sahibi uyarılır. Rüyada kedi görmek çevrenize karşı daha temkinli olmanız gerektiğine işaret etmektedir.


Rüyada Kedi Beslemek Ne Anlama Gelir?

Rüya kedi görmek hakkında pek çok yorum bulunuyor. Bunlar arasından tam eylemi sorgulamak ve yorumları değerlendirmek en doğrusu olacaktır. Örneğin rüyada kedi beslemek şeklinde arama yapılabilir. Neticesinde ise:

 • Öfkeli kişilerin yakınınızda olduğuna yorumlanır.
 • Sıkıntıların hızlı bir şekilde sona ereceğine delalet eder.
 • Rüya sahibinin iyilik yapacağına işaret eder.

Rüyada kedi görmek bazı yerlerde hayra yorulmayabilir. Ancak farklı olarak rüyada kedi beslemek üzerine hayırlı yorumlara imza atılır. Örneğin rüya sahibinin rahatlaması anlamına gelir. Özellikle de maddi açıdan rahatlama olarak yorumlanabilir.

Rüyada kedi görmek bazen kısa süren hastalıklara da delalet eder. Hastalıkların hızlı bir şekilde son bulacağına yorumlanır. Rüya sahibinin rahatlaması ve huzurlu günlere ulaşması şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kedi Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek gerçekleşen eylemlere göre ele alınmalıdır. Örnek vermek gerekirse rüyada kedi öldürmek bunlardan bir tanesidir. Farklı şekilde yorumlandığı için detaylar önem arz ediyor. Kedi öldürmekle alakalı yorumlardan bazıları ise:

 • Hırsızlıktan kazanılan bir mal varlığını temsil eder.
 • Haksız kazancı kabul etmemek olarak da yorumlanır.

Rüyada kedi görmek sadece bu anlamlara gelmez. Haricinde çalışma hayatındaki köklü değişimlere de yorumlanır. Örneğin kişinin iş hayatında başarılı olacağına delalet eder. Hızlı bir yükseliş ile kazancın katlaması olarak ele alınır.

Rüyada kedi öldürmek hırsızlıkla alakalı birtakım olaylara delalet eder. Ancak rüya sahibinin bu olaylara katılmayacağı ve haksız kazanca karşı geleceği şeklinde değerlendirilir. Aksine iş hayatındaki olumlu gelişmeler ve kazancın artış göstermesi şeklinde yorumlanır. Rüyada kedi görmek hakkında sıralanan tüm bu farklı yorumları ele almak ve değerlendirmek ise size bırakılır. Görüldüğü üzere kedi sevmek veya öldürmek hakkında farklı yorumlara yer verilir.

Rüyada Kedi Kurtarmak Ne Demek?

Rüyada kedi görmek çevrenizdeki kişileri ihmal ettiğinize yorumlanır. Hatta ailenizden kişilerin bu konudan bir hayli rahatsız duyduğuna delalet eder. Özellikle de rüyada kedi kurtarmak tam olarak bu manalar üzerinden değerlendirmeye alınır. Devamından gelenler ise:

 • Yoğun bir iş hayatına sahip olacağınıza delalet eder.
 • İşlerin yoğun olması ile çevrenize zaman ayıramayacağınıza yorumlanır.
 • Ev halkının güvende olduğuna da yorumlanır.

Rüyada kedi görmek ve de kurtarmak kişinin manevi açıdan da yorumlanmasını sağlar. Örneğin rüya sahibinin son derece iyi niyetli olduğuna işaret eder. Aynı şekilde kişinin merhametli bir yapıda olduğuna yorumlanır. Rüyada kedi kurtarmak nasıl yorumlanır merak edenler bu hususları ele alabilir.

Rüyada kedi görmek önceleri içten pazarlıklı kişilere karşı uyarı niteliği taşır. Hemen arkasından sevmek, öldürmek ya da kurtarmak gibi eylemlerden değerlendirilebilir. Rüyada kedi görmek tüm bu hususlara karşı farklı şekillerde ele alınır. Örneğin kedi kurtarmak rüya sahibinin ailesinden uzaklaştığına işaret eder.

Rüyada Kara Kedi Görmek Ne Demek?

Rüyada kedi görmek farklı şekillerde değerlendirilir. Örneğin diyanet tarafından kara kedi görmek hakkında çeşitli yorumlara yer verilmiştir. Rüyada kara kedi görmek nedir merak edenlere eşlik edecek olanlar:

 • Yakın çevrenizin fenalık yapacağına delalet eder.
 • Fesat olan kimselerin çevrenizde olduğuna yorumlanır.
 • Hırsızlık yapacak kimselere işaret eder.

Rüyada kedi görmek hakkında sıralanan yorumlar saymakla bitmez. Rüyada kara kedi görmek gibi pek çok durum ayrı ayrı ele alınır. Örneğin rüyada kedi görmek ve saldırıya uğramak hafif hastalıkların habercisidir.

Rüyada kedi görmek hakkında sıralanan yorumların hepsi de detaylara yöneliktir. Örneğin sarı kedi görmek hastalık alametidir. Kara kedinin anlamı da fesatlık olarak sergilenir. Rüyada kedi görmek tüm bu detayları üzerinden ele alınmalıdır. Kedinin renginden eyleme kadar çoğu husus belirleyici olacaktır. Bu sayede en doğru rüya tabirlerine yönelebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlari.net sitesine katkıda bulunmak için lütfen ulaşın.