Yorumları

Kabarık Gelinlik Modelleri

08.05.2020
163
Kabarık Gelinlik Modelleri

Doğru vücut tipi ile iyi bir tasarıma sahip bir gelinlik sizi o en özel ve mutlu gününüzde prenses gibi göstermeye yetecektir. Prenses gelinlik diğer adı ile kabarık gelinlik modelleri geçmişi çok eskilere dayanan modellerdendir.

 

Kabarık Gelinlik ModelleriDönem dönem değişik modeller ve tarzlarda gelinlikler olsa da bayanların büyük bir çoğunluğunun hayalinde kabarık gelinlik modelleri vardır. Giyildiği zaman kendinizi prenses gibi hissetmenizi sağlayan bu modeller günümüzde de hala popülerliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Kabarık Gelinlik Modelleri

Modası geçmeyen kabarık gelinlik modellerinde beyazın yanı sıra son zamanlarda başka renklerde kullanılmaya başlanmıştır.

Kabarık Gelinlik Modelleri

Düğününüzün Prensesi Siz Olun

Kabarıklık seviyeleri farklı olan gelinlik modellerinde beyaz rengin dışına çıkarak farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Kabarık gelinlik modellerinde son zamanlarda beyazın dışında kırık beyaz, ekru, fildişi, kapucino gibi renkler de sıklıkla kullanılmaya başlamıştır.


Kabarık Gelinlik Modelleri

Eğer kilonuz fazla ise eteği daha az kabarık modelleri tercih ederseniz gelinliğiniz hayallerinizdeki gibi üstünüzde durabilir.

Kabarık Gelinlik Modelleri

Fransız gelinlik modeli olarak bilinen gelinlikler dantel detayları ile göz kamaştırırken, tül ve şifon kabarık elbise modelleri taşıması daha hafif olduğu için daha çok yazın tercih edilmektedir.

Kabarık Gelinlik Modelleri

Bir diğer kabarık gelinlik modeli ise saten prenses gelinliklerdir. Sadelik ve kabarık gelinlik isteyenler için en doğru tercih olan bu model en çok tercih edilen gelinlikler arasında yer almaktadır.

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlik modellerinde kalp yaka, V yaka ve kayık yaka modelleri bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlari.net sitesine katkıda bulunmak için lütfen ulaşın.