Yorumları

Kemerli Gelinlik Modelleri

08.05.2020
140
Kemerli Gelinlik Modelleri

Bütün bayanların en büyük hayallerinden birisi de düğünlerinde giyeceği gelinlikle göz kamaştırmak ve herkesi güzelliği ile etkilemektir. Hiçbir zaman unutulmayacak o günde prensesler gibi görünmek ve belinizi ince göstermek için belden kemerli gelinlik modelleri en doğru seçim olacaktır.

Kemerli Gelinlik Modelleri


İstediğiniz her modele uygulanabilecek kemer detayı gelinliğinizde büyük bir fark yaratacaktır. Modası hiç geçmeyecek bu kemerli modellerle klasik gelinlik havasından kurtularak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Son zamanlarda tekrar trend olan kemerli ve kuşaklı gelinliklerde kemer seçimi tamamen sizin zevkinize kalmış. Bu sade bir kemer olabileceği gibi renkli veya taş işlemeli bir kemerde olabilir elbette.

Zarif Detaylarla Farkı Siz Yaratın

Kabarık etekli klasik bir gelinlik tercih ettiyseniz gelinliğinize beli daha ince ve sizi daha uzun gösterecek bir kemer tercih etmeniz uygun olacaktır. Sadelikten yana olan gelin adayları ise gelinliklerinde taşlı bir kemer kullanarak fark yaratabilirler.

 

Etek kısmı uçuş uçuş bol kesim gelinliklerde ise seçeceğiniz kemer detayı sizi hem daha şık hem de daha rahat göstermeye yetecektir. Daha ayrıntıcı ve detaylı cesur gelin adayları ise güpürlü ve dantelli gelinlik modellerinde altın sarısı kemer detayı ile tarzlarını göstererek büyük beğeni alabilirler. Son zamanlarda moda olan gümüş renk bir kemerle iddialı yapınızı ve zarafetinizi tamamlayabilirsiniz. Uzun kuyruklu gelinlik terciği yaptıysanız kemerli gelinlik modelleri içinde yere kadar uzanan renkli bir kemer tercih edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlari.net sitesine katkıda bulunmak için lütfen ulaşın.