Yorumları

Healer Dizisi Yorumları | Healer Dizisi İzlenir Mi?

23.11.2020
41
Healer Dizisi Yorumları | Healer Dizisi İzlenir Mi?

Healer Dizisi Hakkında

Güney Kore dizileri arasında en çok beğenen dizilerin başında olan Healer dizisi birçok ülkede de sevilerek izlenen diziler arasındadır. Sizde klişe alışılmış konulu dizilerden sıkıldıysanız bu dizi tam size göre. İyi bir oyuncu kadrosu, ilgi çekici bir senaryo ve iyi bir yönetmenle çekilen dizi reytinglerin hakkını veren kalitede bir yapım olmuş. Her bölümünde heyecanın doruk yaptığı Healer sizi asla sıkmayacak ve merak içersinde bırakacak kadar ilginç dizi. Healer dizisi komedi, romantik, aksiyon, suç türlerinin harmanlanmasıyla çekilmiş bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Bu diziyi izlerken eğlenecek, merak edecek, keyif alacak ve duygusal anlar yaşayacaksınız.

Healer Dizisinin Oyuncuları

Severek ve merak ederek izlediğim Healer dizisinin yönetmen koltuğunda Lee Jung-sub ve Kim jin-woo bulunurken senaryo ise Song ji-na tarafından oluşturulmuş. Filmin başrollerinde ise başarılı oyuncu ji Chang Wook, Park Min Young, Yoo ji Tae, Kim Mi-Kyung, Oh Gwang-Rok gibi birçok oyunsu bulunuyor. Merak ve heyecanla izlenen Healer dizisi birçok ülkede milyonlarca kişi tarafından izlenmiştir. Heyecanın hiç azalmadığı dizide ters köşe olduğumuz bölümler de bulunmakta. Buda diziyi daha ilginç kılmakta.

Healer Dizisinin Karakterleri

Seo Jung-Hoo: Anlam olarak iyileştirici çözüm anlamına gelen Healer lakabını kullanan Seo Jung-Hoo bir nevi kurye, ajan gibi çalışmaktadır. Son derece kıvrak bir zekaya, üstün dövüş becerisine sahip Healer kendisini tanıyan, kişiliğini bilen ve işinde oldukça iyi bir hacker ile çalışmaktadır. Müşterileri ile tanışmayan kimliğini gizleyen ve Kore polislerinin tamamının peşinde olduğu Healer ilginç bir kişiliğe sahiptir. Satın almak istediği ada için para biriktirmektedir.


Chae Young-Shin: Küçük bir şirkette muhabirlik yapan ve meraklı ve kararlı bir kişiliğe sahip Chae Young-Shin aksiliklerle dolu bir hayat yaşamaktadır. Bir avukat tarafından 7 yaşında evlat edinilen acemi muhabirimiz duygusallığının yanında komik, eğlenceli ve ilginç bir kişiliğe sahiptir. İçten içe gerçek ailesini ve neden bırakıldığını merak etmektedir.

Kim Moon-Ho: Kariyerinin en parlak dönemini yaşayan Kim Moon-Ho örnek bir kişiliğe sahiptir. Bir olayı araştırmaya başlar ve bu olayda Healer ve Chae Young-Shin’den yardım alır. Ünlü muhabir olayı araştırdıkça herkes tehlikeye girecek ve gerçekler ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Healer Dizisinin Konusu

Healer kimliği gizli, işinde en iyisi ve tam bir profesyoneldir. Müşterilerinin adını sormayan kendi kimliğini söylemeyen yetenekli ve çok zeki bir kuryedir. Tek hayali bir ada almak olan Healer ahjumma dediği yüzünü bile görmediği bir hacker ile çalışmaktadır. Bir gün acemi bir muhabir olan Chae Young Shin’den DNA örneği için saç veya tırnak alması istenir. Chae Young Shin 7 yaşında bir avukat tarafından evlat edinilmiş tek hayali muhabirlik olan bir bayandır. O kendisine ünlü ve başarılı muhabir Kim Moon-Ho’yu örnek almaktadır. Ünlü ve başarılı Muhabirimiz Kim Moon-Ho yıllar önce gerçekleşen bir olayı araştırmaya başlar. Bu araştırmada 3 başrolümüzün yolları kesişir ve amansız bir maceranın içerisine girerler. Olayı araştırdıkça çok şaşırtıcı gerçeklere ulaşacaklardır.

Healer’i İzlemek İçin Nedenler

Aksiyon, komedi, romantik, suç türünü başarılı bir şekilde birleştirerek hiç düşmeyen bir tempoda dizi ilerliyor

Değişik kurgusu ve bu kurguyu televizyona aktarmada son derece başarılı bir yapım olmuş

Sürükleyici, tempolu dizi severlerin beğenebileceği yapımlar arasında bulunuyor.

Teknoloji ve zekanın neler yapabileceğini mükemmel bir şekilde gösteren dizi en çok puan alan yapımlardan olmuş.

Oyucular arasındaki uyum, giyilebilir akıllı cihazların kullanımı ve üstün dövüş becerilerinin sergilenmesi ile en güzel Kore Dizilerinde zirvede bulunmaktadır.

Ailece izlenebilecek film herkese hitap edecek bir taraf bulundurmakta.

20 bölümlük dizi acaba sonunda ne olacak merakı ile kendisini bir solukta izletmeyi başarıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlari.net sitesine katkıda bulunmak için lütfen ulaşın.